توسعه برنامه های غیرمتمرکز(Dapp)

پس از فراگیر شدن اپلیکیشن های متمرکز ( مانند واتسپ ، تلگرام و …) تمام اطلاعات کاربران از قبیل شماره تلفن ، آدرس ایمیل و … در اختیار چند سازمان قرار گرفت در نتیجه چنین مجموعه هایی به  راحتی وارد حریم خصوصی کاربر شده و می توانند از آن در جهت منافع شخصی خود استفاده ‌کنند . متخصصان تالی در جهت رفع نیازهای صنایع مختلف،ایده ها را به برنامه های غیرمتمرکزی تبدیل می کنند که حریم خصوصی کاربران را حفظ خواهند کرد.

مزایای برنامه‌های غیرمتمرکز

امنیت از عناصر اصلی فناوری بلاک چین

هر وقت از فناوری‌های ایجاد شده توسط بلاک چین صحبت می‌کنیم، همیشه عنصر امنیت خود را نشان می‌دهد. امنیت یکی از اصلی‌ترین دلایل جذب کاربران به دنیای بلاک چین است. امنیت نیز یکی از حوزه‌هایی است که اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز خود را نشان می‌دهند. به دلیل این که هیچ سرور مرکزی برای ذخیره و نگه داری از داده وجود ندارد، دسترسی به اطلاعات و داده‌های کاربران نیز به غیرممکن میل می‌کند. برنامه‌های متمرکز به خاطر این که تنها روی یک یا چند سرور پشتیبانی می‌شوند، با خراب شدن یک سرور دچار خطا می‌شوند.در اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز به دلیل این که اطلاعات روی تمامی کامپیوترهای شبکه پخش شده، امکان از دست رفتن یا لو رفتن داده به صفر می‌رسد. از طرف دیگر، اطلاعات و داده‌هایی که به چنین شکلی ذخیره شوند، نمی‌توانند توسط افراد یا سازمان‌ها تغییر پیدا کنند.

شفافیت

دیگر قابلیت ویژه‌ای که تمامی حوزه‌های بلاک چین از آن نفع می‌برند، شفافیت است. در صورتی که یک برنامه متن باز باشد، تمامی کاربران می‌توانند کدهای آن را مشاهده کرده و  با نحوه عملکرد آن آشنا شوند. شفافیت باعث می‌شود تا سانسور در دنیای بلاک چین از بین برود و کاربران با راحتی بیشتری در اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز فعالیت کنند.

حفظ حریم خصوصی کاربران

امروزه اپلیکیشن‌ها و بازی‌های ویدئویی و بازی های بلاکچینی منبعی برای جمع آوری داده و اطلاعات هستند. به دلیل این که کاربران ساعات زیادی را در برنامه‌های مختلف سپری می‌کنند، سازمان‌ها می‌توانند اطلاعات بسیار مفیدی از افراد مختلف به دست آورند. از طرف دیگر، اپلیکیشن‌ها در اکثر مواقع حاوی اطلاعات شخصی کاربران هستند. در اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز، هویت هیچ کاربری فاش نمی‌شود.بدین وسیله هیچ سازمان و نهادی نمی‌تواند به اطلاعات اشخاص حقیقی دسترسی داشته باشد. اگر از برنامه‌های غیرمتمرکز استفاده کرده باشید، می‌دانید که تنها لازمه برای ثبت نام در این برنامه‌ها، وارد کردن یک نام مستعار و اتصال کیف پول است. در چنین فرایندی هیچ اطلاعاتی از کاربران فاش نمی‌شود.

ارتقاء خدمات Dapp

ارتقاء سریع برنامه ها و حفظ عملکردهای تجاری روان برای رقابتی ماندن مشاغل بسیار مهم است. برنامه‌نویسان متخصص ما به شرکت‌ها در انتقال برنامه‌هایشان به پلتفرم‌های مختلف و ارتقاء آن کمک می‌کنند تا کسب‌وکارها را به سمت جلو حرکت دهند تا متحمل ضرر نشوند. ما همچنین قراردادهای هوشمند را برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز (Dapps) راه اندازی می کنیم.

توسعه Dapp

تیم حرفه‌ای ما در ارائه ابزارهای لازم برای اطمینان از انتقال آسان Dapps (برنامه‌های غیرمتمرکز) به طیف گسترده‌ای از سیستم‌عامل‌ها، به کسب‌وکارها در حوزه بلاک چین ماهر است. ما این کار را از طریق توسعه Dapp انجام می‌دهیم، که شامل انتقال یک برنامه در حال اجرا از هر پلتفرم بلاک چین دیگری به پلتفرم دیگر می‌شود و به شما امکان می‌دهد تا کار بی‌نظیر کسب‌وکار شما را انجام دهد.

انبارغیرمتمرکز

 تالی به شما امکان می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز ایجاد کنید که تقریباً در همه جا قابل دسترسی هستند. تالی ابزارهایی را که برای توسعه پروژه خود به یک انبار جهانی نیاز دارید، از راه‌حل‌های پرداخت بدون مرز گرفته تا قراردادهای هوشمند پیچیده، فراهم می‌کند.

قراردادهای هوشمند

خدمات قرارداد هوشمند ما پس از توسعه، آزمایش و سپس راه‌اندازی محصول در پلتفرم‌های مختلف از جمله اتریوم و … ارائه می‌شود. ما با راهنمایی آنها در مورد نیازهای کسب و کار بلاک چین به مشتریان خود کمک می کنیم.

تیــــم تــــالی

ما در تالی طیف وسیعی از خدمات را جهت توسعه برنامه های غیرمتمرکز (ساختDapp  تا مشاوره فنی و پشتیبانی) ارائه میدهیم در حقیقت تیم متخصص تالی همواره کنار شما خواهد بود تا با خیالی آسوده در این مسیر وارد شوید.

چرا باید تالی را به عنوان توسعه دهنده برنامه های غیرمتمرکز انتخاب کرد؟

پشتیبانی 24 ساعت

کار ما پس از تحویل محصول به پایان نمی رسد. با خدمات تالی پس از تحویل می توانید تنها بر رشد کسب و کار خود تمرکز کنید.

با تالی بهترین توصیه ها را دارید

مشاوران و کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد  تا محصولات خود را بهبود ببخشید و بهترین مشاوره را برای بهبود حاشیه ارائه دهید.

نتایجی که ماندگار هستند

ما راه حل هایی می سازیم که برای مادام العمر دوام می آورند و تضمین می کنند حداکثر ارزش سرمایه گذاری را دریافت میکنید.

تیم خبره و حرفه ای تالی

توسعه دهندگان کارشناسان موضوع و بازاریابان ما با استفاده از بهترین رویکردها و کمک به شما در ایجاد جامعه قوی همراه شما خواهند بود تا بهترین محصولات را داشته باشید.

مقرون به صرفه بودن

ما براساس نیاز مشتریان راه حل های هزینه و قیمت گذاری را ارائه میدهیم علاوه بر این به مشتری اجازه میدهیم توسعه دهنده را به صورت ساعتی ، هفتگی یا ماهانه انتخاب کند.

توسعه سریع و چابک

نقشه راه ما جامع و منعطف است و به ما کمک می کند تا استقرار و توسعه را تسریع کنیم.

برای داشتن اپلیکیشن غیرمتمرکز حرفه ای مختص به خودتان، فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

مجموعه تالی آماده دریافت درخواست ها و نیازهای شما می باشد.

را های ارتباطی ما:

متخصصان فناوری بلاک چین تالی مشتاقانه با ارائه پشتیبانی های فنی همراه شما خواهند بود.