پیاده سازی صرافی های غیرمتمرکز (DEX)  

در عصر اقتصاد دیجیتال و بازارهای رمزارزی صرافی های ارز دیجیتال تأثیرات مثبت و منفی گوناگونی بر اقتصاد جهانی ایفا می کنند. این دسته از صرافی ها در کنار مزایایی که دارند  از جمله تسهیل تجارت، ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری و رشد فناوری،  زمینه  بروز مشکلاتی چون ایجاد نوسانات قیمت و نگرانی‌های هک و کلاه‌برداری را نیز فراهم خواهند کرد. به همین دلیل تالی در تلاش است با توسعه صرافی های غیرمتمرکزی که در آن کنترل کامل دارایی ها در اختیار کاربران قرار دارد امکان حملات هکرها  را به شدت کاهش ‌دهد و حتی می‌توان گفت غیر ممکن سازد.

مزایای صرافی های غیرمتمرکز

شفافیت کامل

هرگونه رکورد ذخیره شده در بلاک چین به طور همزمان و فوری در اختیار فرستنده، گیرنده و تنظیم کننده است و همیشه خواهد بود. این سطح از دسترسی به داده ها باعث می شود تصمیمات و عملیات سریعتر و آسان تر جریان داشته باشند و پیچیدگی فرآیند کاهش یابد.    

    

قراردادهای هوشمند

ورود و خروج، حمل و نقل، تغییر مالکیت و سایر عملیات ها را ساده و بهبود بخشید. کاهش هزینه ها با خودکارسازی رویه هایی که قبلاً نیاز به اجرای دستی داشتند. بر پایه قراردادهای هوشمند کار می‌کند، که امنیت و حفظ حریم خصوصی را تضمین می‌کند

افزایش امنیت

با توجه به این که دارایی کاربران در صرافی غیرمتمرکز ذخیره نمی‌شود،در نتیجه سوابق موجود در بلاک چین های مجاز را نمی توان حذف، پنهان یا دستکاری کرد و از دسترسی غیرمجاز در امان است بنابریان امکان حملات هکرها به شدت کاهش می‌یابد و حتی می‌توان گفت غیر ممکن می‌شود. در حالیکه تاکنون صرافی‌های متمرکز بسیار زیادی مورد حملات هکری قرار گرفته‌اند.

حق مالکیت

وضعیت حق مالکیت دارایی‌ها از مهم‌ترین تفاوت‌های این دو نوع صرافی است. زیرا در صرافی‌های متمرکز مالکیت ارزهای دیجیتال در اختیار صرافی است، کاربران کنترل کامل دارایی‌های خود را در اختیار دارند.

عدم حضور یک نقطه مرکزی برای دسترسی به داده‌ها و دارایی‌ها هر چند کار را برای هکرها بسیار سخت می‌کند اما از طرفی منجر به کندی انجام تراکنش‌ها می‌شود. زیرا در صرافی متمرکز به دلیل این که مالکیت دارایی کاربران در اختیار صرافی است و آنها به کلید‌های لازم دسترسی دارند، زمان انجام تراکنش‌ها بسیار کاهش می‌یابد.

کارمزد

میزان کارمزد در مبادلات ارزهای دیجیتال از مهم­ترین مواردی است که سرمایه گذاران به آن توجه ویژه‌ای دارند. در صرافی‌های متمرکز درصد مشخصی از هر تراکنش به عنوان کارمزد کسر می‌شود، درحالی‌که در صرافی‌های غیرمتمرکز با توجه به حذف واسطه ها و عدم وجود کنترل مرکزی ارزش تراکنشی که صورت می‌گیرد، هیچ تاثیری در میزان کارمزد دریافتی صرافی ندارد و یک درصد بسیار ناچیز از هر تراکنش کسر می‌شود که مقرون به صرفه است.

عدم نیاز به احراز هویت

نیاز به ثبت نام، یکی از رایج‌ترین موضوعاتی که کاربران در سال‌های اخیر با آن درگیر بودند، انجام فرایند احراز هویت بود. اما این مشکل در صرافی غیرمتمرکز به سادگی حل شد. سیستم و ساختار درونی این صرافی‌ها به صورتی است که کاربران برای خرید و فروش ارز تنها به یک کیف پول نیاز دارند، علاوه بر آن می‌توانند کیف پول خود را تنها با اطلاعات شخصی که در ابتدای ورود به صرافی ثبت کرده‌اند دریافت کنند. نکته لازم به ذکر این است که تمام این اطلاعات به صورت کاملا محرمانه ذخیره شده و برای هیچکس قابل‌دسترسی نیست احراز هویت و دارای محدودیت‌های قانونی بدون نیاز به ثبت نام.

ویژگی های صرافی غیرمتمرکز تالی

مقرون به صرفه

ما خدمات توسعه صرافی غیرمتمرکز را با هزینه مناسب نسبت به سایر روش های توسعه ارائه می دهیم. راه حل های تالی جهت توسعه صرافی غیرمتمرکز کاملا ایمن و قابل اعتماد هستند.

صرفه جویی در زمان

به‌عنوان یک مجموعه توسعه‌دهنده DEX، راه‌حل‌هایی در جهت صرفه‌جویی در زمان ارائه می‌دهیم. چنین صرافی های غیرمتمرکزی در وقت شما صرفه جویی می کند.

مقیاس پذیری سریع

مقیاس پذیری مزیت پلتفرم مبادلات رمزنگاری غیرمتمرکز ما است. ذخیره سازی و سایر عملکردهای شبکه به طور منظم تغییر می کند یا گسترش می یابد تا با نیازهای در حال تغییر کاربران و شرکت شما مطابقت داشته باشد.

در نظر گرفتن نیازهای مشتری

به عنوان یک شرکت توسعه صرافی غیرمتمرکز، ما یک پلت فرم DEX را ارائه می دهیم که به راحتی قابل تنظیم است. می‌توانید طرح‌ها یا ویژگی‌های صرافی‌های رمزنگاری را بر اساس نیازهای تجاری خاص خود تغییر دهید، اضافه یا حذف کنید.

مشاوره

توسعه دهندگان و معماران DEX ما چشم انداز و هدفی را که با ایده کسب و کار خود دارید درک می کنند.

توسعه wireframe توکن

اهداف راه حل DEX شما درک می شوند و برای تایید و بهینه سازی به وایرفریم تبدیل می شوند.

توسعه بورس

در صورت تایید، ما روی توسعه مبادله شما بر اساس ایده های شما کار می کنیم، چه برای فروش یا حراج.

وایت پیپر

تیم توسعه‌دهندگان محتوا ما وایت پیپری را تهیه می‌کنند که توضیح می‌دهد مبادله شما در مورد چیست، بنابراین می‌توانید از آن به عنوان کتابچه راهنمای سرمایه‌گذاران و پذیرندگان اولیه استفاده کنید.

گرفتن زنده

راه حل DEX شما به بازار عرضه شده است.

تعمیر و نگهداری

تیم ما به طور مداوم تضمین می کند که مبادله شما برای تطبیق ترافیک وب، ارائه پیشنهادات، معاملات و انجام کارهای بیشتر ایده آل است.

تیــــم تــــالی

ما در تالی با توسعه صرافی های غیرمتمرکز سفارشی و ارائه راه حل های مقرون به صرفه درصدد هستیم بستری امن و شفاف را برای کاربران فراهم کنیم تا قادر باشند مستقیماً از کیف پول خود، ارزهای دیجیتال را معامله کنند و از پتانسیل کامل فناوری بلاک چین استفاده کنند.

چرا باید تالی را به عنوان توسعه دهنده صرافی غیرمتمرکز برگزینید؟

کارشناسان آموزش دیده و تایید شده

راه حل های مختص کسب و کار شما

استفاده از ابزار و تکنولوژی مدرن

صرفه جویی در هزینه(بدون هزینه پنهان)

فرآیند کاملا شفاف

رضایت مشتری

صرافی های غیرمتمرکز خود را به کمک راهکارهای بلاک چینی تالی توسعه دهید:

مجموعه تالی آماده دریافت درخواست ها و نیازهای کسب و کار شما می باشد.

را های ارتباطی ما:

متخصصان فناوری بلاک چین تالی مشتاقانه با ارائه پشتیبانی های فنی همراه شما خواهند بود.