پیاده سازی بازارچه توکن های غیرمثلی  

NFT ها در واقع همان شناسنامه و سند برای دارایی‌های دیجیتال می باشند. بازار غیرمتمرکز NFT به سازندگان، مجموعه‌داران و هنرمندان قدرت می‌دهد تا در اقتصاد همتا به همتا مشارکت کنند. با حذف واسطه‌های بازارهای متمرکز، خانه‌های حراج و گالری‌ها، کاربران می‌توانند کنترل بیشتری بر دارایی‌های دیجیتال خود اعمال کنند.بازارهای غیرمتمرکز NFT، امنیت، دسترسی و برابری بیشتری نسبت به بازارهای متمرکز سنتی ارائه می دهند.

خصوصیات بازارچه توکن های غیرمثلی تالی

در بازار رقابتی، تنها ویژگی‌های بازار NFT پیشرفته از نظر فناوری می‌توانند به موفقیت شما کمک کنند. تیم تالی نیازهای کسب و کار شما را تجزیه و تحلیل می کند تا بهترین راه حل ها جهت تسخیر دنیای NFT به شما ارائه داده شوند. تحقیقات دقیق به ما کمک می کند تا یک بازار NFT ایجاد کنیم که هم برای شرکت شما و هم برای مشتریان سودمند باشد.

تاریخچه معاملات

کاربران می توانند به راحتی به کل تاریخچه تراکنش ها از جمله سوابق معاملات، لیست های NFT، خرید، فروش و موارد دیگر دسترسی داشته باشند و آن را مشاهده کنند.

حراج NFT

این بازار با ویژگی‌های پیشرفته حراج ادغام شده است که به سازندگان اجازه می‌دهد فرآیند مناقصه را مدیریت کنند و با مجموعه‌داران ارتباط برقرار کنند.

پشتیبانی از استانداردهای توکن NFT

راه حل های توسعه بازار NFT ما با محبوب ترین
استانداردهای توکن از جمله ERC-20، ERC-721،
ERC-1155 و غیره سازگاری دارد.

بازارچه توکن های غیرمثلی در کسب و کارها

ما در تالی با ارائه راه‌حل‌های نرم افزاری  آماده بازارچه توکن های غیرمثلی، به کسب‌وکارها کمک می‌کنیم تا با خیال راحت و مطمئن به اکوسیستم غیرمتمرکز دسترسی پیدا کنند:

بازارچه توکن های غیرمثلی در
حوزه املاک و مستغلات

ما به شما کمک می کنیم تا بازار املاک و مستغلات NFT را بسازید که بدون زحمت برای خرید و فروش املاک به عنوان دارایی های توکن شده توسعه یافته است.

توسعه بازارچه توکن های غیرمثلی در حوزه تجارت الکترونیک

تقویت تجارت الکترونیک خود با NFT فرصتی نامحدود برای پلتفرم شما ایجاد می کند و بهره وری را افزایش    می دهد.

بازارچه توکن های غیرمثلی در حوزه ورزش

یک بازار انحصاری NFT برای دوستداران و علاقه مندان به ورزش در سراسر جهان ایجاد کنید، جایی که آنها می توانند NFT های ورزشی را خریداری، بفروشند و تجارت کنند.

بازار NFT در حوزه دامنه ها

برای راه‌اندازی یک بازار NFT که در آن دامنه‌ها را می‌توان توکن‌سازی کرد و به‌عنوان دارایی‌های دیجیتال معامله کرد، دست به دست هم دهید و یک اکوسیستم امن ایجاد کنید.

بازارچه توکن های غیرمثلی در حوزه کلکسیون های کریتو

یک بازار NFT راه اندازی کنید که در آن کاربران در سراسر جهان می توانند هنرهای دیجیتال کمیاب مختلف و توکن های درون بازی را خریداری، بفروشند یا تجارت کنند.

بازار چه توکن های غیرمثلی در حوزه موسیقی

یک بازار NFT برای سازندگان موسیقی ایجاد کنید تا بتوانند آثار خود را توکن کنند و آنها را به عنوان NFT برای فروش یا تجارت فهرست کنند.

تیــــم تــــالی

تیم تالی  با بهره گیری از دانش، سال ها تجربه و تخصص توسعه خود در جهت رفع نیازهای پروژه توسعه بازارهای غیرمتمرکز استفاده می کند تا طیف کاملی از خدمات از جمله توسعه و نگهداری بازارهای غیرمتمرکز تا ایجاد توکن های غیرمثلی ارائه داده شود.توسعه دهندگان بازارچه توکن های غیرمثلی در تالی به طور کامل نیازهای مشتری را درک می کنند و دقیقاً آنچه را که قبلاً پیش بینی کرده اید ارائه می دهند. ما در مجموعه تالی بازار توکن های غیر مثلی را با سطوح امنیتی متعدد ایجاد می‌کنیم تا به شما کمک کنیم در داغ‌ترین موج دنیای ارزهای دیجیتال سوار شوید.

چرا باید تالی را به عنوان توسعه دهنده بازارچه توکن های غیرمثلی برگزینید؟

کارشناسان آموزش دیده و تایید شده

راه حل های مختص کسب و کار شما

استفاده از ابزار و تکنولوژی مدرن

صرفه جویی در هزینه(بدون هزینه پنهان)

فرآیند کاملا شفاف

رضایت مشتری

تبدیل ایده ها به راه حل با خدمات توسعه بازار چه توکن های غیرمثلی تالی

مجموعه تالی آماده دریافت درخواست ها و نیازهای کسب و کار شما می باشد.

را های ارتباطی ما:

متخصصان فناوری بلاک چین تالی مشتاقانه با ارائه پشتیبانی های فنی همراه شما خواهند بود.