پیاده سازی زنجیره تامین بلاک چینی  

در عصر حاضر که به صورت گسترده همه چیز مانند زنجیر با هم در ارتباط و اتصال هستند مدیریت زنجیره تامین یک جنبه حیاتی از عملیات تجاری مدرن محسوب می شود. کسب و کارهای مبتنی بر زنجیره تامین سنتی اغلب بر سیستم‌های متمرکز، فرایندهای دستی، حجم انبوهی از داده و اطلاعات  ناپیوسته ، پراکنده و ناقص تکیه می‌کنند همین اوامر زمینه ناکارآمدی، عدم شفافیت، افزایش خطر تقلب و جعل را فراهم می کند. تالی با ارائه راه حل های زنجیره ای مبتنی بر بلاک چین زنجیره ای شفاف ،کارا  ، دارای  قابلیت ردیابی و امنیت بیشتر ارائه میدهد تا شیوه مدیریت ، ردیابی و جابه جایی کالاها متحول شود.

چالش های صنعت زنجیره تامین سنتی

ردیابی ناکافی دارایی ها

با استفاده از فناوری بلاک چین، کسب‌وکارها می‌توانند در لحظه حرکت کالاها در سراسر زنجیره تامین را مشاهده کنند. این امکان به‌اشتراک‌گذاری داده‌ها را در بین همه طرف‌های درگیر فراهم می‌کند، منبعی از حقیقت را فراهم و اعتماد را در بین ذینفعان تقویت می‌کند.

کلاهبرداری و سرقت

با ارائه قابلیت ردیابی سرتاسری و ذخیره‌سازی امن داده‌ها، فناوری بلاک چین می‌تواند به کسب‌وکارها کمک کند تا از صحت محصولات خود اطمینان حاصل کنند، خطر جعل را کاهش دهند، و فروش غیرمجاز کالاها را بهتر شناسایی و با آن مبارزه کنند.

ناتوانی در برطرف کردن نیاز مشتریان

با ترکیب راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین، مصرف‌کنندگان می‌توانند صحت محصولاتی را که خریداری می‌کنند، تأیید کنند و اطمینان حاصل کنند که کالاهای اصلی را دریافت می‌کنند.

مزایای زنجیره تامین مبتنی بر بلاک چین

شفافیت کامل

هرگونه رکورد ذخیره شده در بلاک چین به طور همزمان و فوری در اختیار فرستنده، گیرنده، فرستنده و تنظیم کننده است و همیشه خواهد بود. این سطح از دسترسی به داده ها باعث    می شود تصمیمات و عملیات سریعتر و آسان تر جریان داشته باشند و پیچیدگی فرآیند کاهش یابد.         

قراردادهای هوشمند

ورود و خروج، حمل و نقل، تغییر مالکیت و سایر عملیات ها را ساده و بهبود بخشید. کاهش هزینه ها با خودکارسازی رویه هایی که قبلاً نیاز به اجرای دستی داشتند.

افزایش امنیت

غیرمتمرکز و رمزگذاری شده، سوابق موجود در بلاک چین های مجاز را نمی توان حذف، پنهان یا دستکاری کرد و از دسترسی غیرمجاز در امان است. این یک راه حل همتا به همتا اساساً ایمن و در عین حال سازگار برای امنیت زنجیره تامین است.

قابلیت ردیابی سرتاسری

منشاء، خواص، و حرکت هر دارایی را در مناطق تجاری و مرزها دنبال کنید. تقلب، سرقت و آسیب را شناسایی کنید و برای جلوگیری از شکست قبل از وقوع اقدام کنید.      

همکاری یکپارچه

سیستم‌های مبتنی بر بلاک چین به چندین نهاد و شرکت‌کننده اجازه می‌دهند تا با استفاده از امضای الکترونیکی، تبادل فوری اسناد، تأیید قرارداد خودکار و سایر فرصت‌های همکاری، به طور مؤثر ارتباط برقرار کنند.

تعاملات امن

بلاک چین یک نقطه ارتباطی واحد بین همه طرف‌های زنجیره تامین عمل می‌کند، شبکه‌ای که تنها شرکت‌کنندگان منتخب می‌توانند به داده‌ها دسترسی داشته باشند و هر اقدامی در یک دفتر کل توزیع‌شده ثبت شده و ایمن شود.

تجارت منصفانه

ابزارهای مبتنی بر بلاک چین می توانند منشاء دارایی، سازنده، مواد و … را تأیید کنند. شرکت ها کالاهای تقلبی را کاهش می دهند و به طور ثابت از تجارت پایدار و اخلاقی، حقوق بشر و حفاظت از محیط زیست حمایت می کنند.

 

رضایت مشتری

ردیابی دقیق کیفیت و منشاء محصول مدیریت موجودی نرم‌تر و با اصطکاک کمتر را اضافه کنید. به افزایش و کاهش تقاضای مشتری واکنش نشان دهید. همه بهتر، سریعتر و قابل اطمینان تر از همیشه.

نام تجاری

با ارائه خدمات سطح بعدی به تسلط برند دست یابید. گردش کار، شفافیت و کارایی بهتر باعث افزایش اعتماد بین شرکا و کارمندان و همچنین بهبود فروش و درآمد می شود.

مزیت رقابتی

برای شرکت‌های جدیدتر، استفاده از فناوری بلاک چین جهت بهینه‌سازی عملیات می‌تواند کلید پیروزی بر رقبای با سابقه‌تر باشد. راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین برای چالش‌های صنعت ، به شما برتری را در یک بازار شلوغ می‌دهد.

دید و شفافیت بهتر

کارشناسان ما از قراردادهای هوشمند برای توسعه راه‌حل‌های زنجیره تامین بلاک چین استفاده می‌کنند که به شرکت‌کنندگان مجاز در زمان واقعی در تمام عملیات‌های زنجیره تامین و توانایی انجام زودتر در صورت وجود هرگونه استثناء، می‌دهد.

ورود ساده

راه اندازی یک تامین کننده جدید یک کار وقت گیر و سخت برای خریداران و تامین کنندگان است. راه‌حل‌های زنجیره تامین بلاک‌چین ما، با سابقه غیرقابل تغییر جزئیات فروشنده جدید که می‌تواند مورد اعتماد شرکت‌کنندگان شبکه باشد، فرآیند ورود را تسریع می‌کند.

کاهش جعل محصولات

محصولات استفاده از بلاک چین در سیستم های زنجیره تامین به مقابله با جعل کمک می کند و اعتماد مشتریان را ایجاد می کند. ما راه حل های زنجیره تامین بلاک چین را توسعه می دهیم تا به کسب و کارها کمک کنیم تا از فعالیت های غیرقانونی اجتناب کنند و اصالت محصولات را شناسایی کنند

عملیات زنجیره تامین ایمن

یک نرم افزار زنجیره تامین بلاک چین که توسط کارشناسان ما ایجاد شده است، امنیت را در کل شبکه زنجیره تامین فراهم می کند، زیرا سوابق رمزگذاری شده روی بلاک چین مجاز از دسترسی غیرمجاز در امان هستند.

همکاری تیمی

چندین شرکت کننده و نهاد در سراسر شبکه زنجیره تامین به طور موثر بدون هیچ وقفه ای با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. راه حل های زنجیره تامین تالی تعاملات همتا به همتا را ارائه می دهد که می توان بر اساس امضای دیجیتال به آنها اعتماد کرد.

کیف پول چند ارزی

کیف پول چند ارزی، ذخیره و انتقال امن ارزهای دیجیتال را امکان پذیر می کند که ممکن است برای انجام تراکنش ها در نرم افزار زنجیره تامین بلاک چین مورد استفاده قرار گیرد.

تایید هویت

فرآیند تأیید هویت مبتنی بر بلاک چین، تأیید هویت را تسریع می‌کند و هر بار که کاربر جدیدی به زنجیره تأمین اضافه می‌شود، ورود کاربر را ساده می‌کند.

مدیریت وجوه

سیستم مدیریت وجوه، مدیریت وجوه را ساده می کند و جزئیاتی از جمله عرضه کل وجوه، وجوه در گردش و … را ارائه می دهد.

تیــــم تــــالی

تالی  یک شریک قابل اعتماد توسعه زنجیره تامین بلاک چین، برای مشاغلی است که به دنبال راه های نوآورانه برای غلبه بر موانع در این فرآیند و ارائه راه حل های موثر و قوی برای ایجاد یک زنجیره تامین کارآمد هستند. کسب‌وکارها می‌توانند در حین کار با ما از چندین مزیت استفاده کنند.تیم تالی در مرزهای فناوری بلاک چین پیشگام است و از آن در جهت هدایت و موفقیت کسب و کار شما استفاده می کند.

چرا باید تالی را به عنوان همکار زنجیره تامین بلاک چینی برگزینید؟

کارشناسان آموزش دیده و تایید شده

راه حل های مختص کسب و کار شما

استفاده از ابزار و تکنولوژی مدرن

صرفه جویی در هزینه(بدون هزینه پنهان)

فرآیند کاملا شفاف

رضایت مشتری

کسب و کار زنجیره تامین خود را به کمک راهکارهای بلاک چینی تالی بازسازی کنید:

مجموعه تالی آماده دریافت درخواست ها و نیازهای کسب و کار شما می باشد.

را های ارتباطی ما:

متخصصان فناوری بلاک چین تالی مشتاقانه با ارائه پشتیبانی های فنی همراه شما خواهند بود.