توکن‌سازی دارایی ها (توکنایزیشن)

از خدمات توسعه پلتفرم توکن‌سازی قابل اعتماد و استاندارد شده ما استفاده کنید تا به‌ عنوان یک شرکت جهانی عجیب و غریب پیشرفت کنید.ما راه‌حل‌های توکن‌سازی غنی از ویژگی‌ها را برای دیجیتالی کردن و نقدکردن دارایی‌های بلاک چین ارائه می‌کنیم. با خدمات و راه‌حل‌های توکن‌شده در سطح سازمانی، می‌توانیم به رشد شرکت شما کمک کنیم.

پیشنهادات ما برای توکن‌سازی دارایی‌ها

توکنایز اسناد

فرصت توکن کردن صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر و دسترسی به فرصت‌های جذب سرمایه بهتر را ایجاد کنید.

توکن سازی کالا

آثار هنری خود را توکنایز کنید و توانایی‌های خود را برای ده برابری کردن استراتژی کسب و کار و بازار خود 10 برابر کنید.

املاک و مستغلات

دارایی های املاک و مستغلات را توکن کنید تا به سرمایه گذاران اجازه دسترسی و خرید آنها در سراسر جهان را بدهید و هم سرمایه‌های خرد را جذب کنید.

توکن‌های امنیتی

دارایی های املاک و مستغلات را توکن کنید تا به سرمایه گذاران اجازه دسترسی و خرید آنها در سراسر جهان را بدهید و هم سرمایه‌های خرد را جذب کنید.

توکنایز دارایی‌های فلزی

توکن های خود را با فلزات گرانبها مانند طلا، نقره و خودروهای کلکسیونی پشتیبان بگیرید تا سرمایه گذاران بیشتری را جذب کنید.

توکنایز دارایی های سودمند

دارایی های غیر نقدشونده را به راحتی به توکن تبدیل کنید، حاشیه معاملاتی آنها را افزایش دهید و آنها را بدون افت ارزش به پول نقد تبدیل کنید.

مزایای توکنایز دارایی‌ها

تراکنش‌های بسیار سریعتر

اتوماسیون قراردادهای هوشمند نیاز به اعتبار سنجی دستی را از بین می برد. این چرخه تراکنش را سریعتر تسریع می کند و در عین حال ایمن تر می کند. علاوه بر این، نرخ‌های توان بالا به شما امکان می‌دهد قراردادها را با هزینه‌های بسیار پایین ببندید.

      

از نقدشوندگی بالا لذت ببرید

فرصت معامله دارایی های غیر نقدشونده در بازارهای ثانویه را بدست آورید. بلاک چین ها انتقال مالکیت را همزمان با قوانین انطباق تعیین شده توسط قراردادهای هوشمند تسهیل می کنند.

 

تنوع دارایی ها

با مجموعه متنوعی از دارایی‌ها، سرمایه‌گذاران می‌توانند دارایی‌های متعددی را معامله کنند و دارایی‌هایی را خریداری کنند که قبلاً توانایی خرید آن را نداشتند.

  

مالکیت جزئی

سرمایه گذاران می توانند بخشی از دارایی توکن شده را خریداری کنند. توکن سازی دارایی را برای مقاصد تجاری مناسب می کند و آنها را برای ورود به بازار توانمند می کند. بنابراین، راه را برای یک سیستم دموکراتیک تر که در آن هر کسی می تواند ثبت نام کند و خرید کند، هموار می کند.

قدم گذاشتن به عصر توکن‌سازی مبتنی بر دارایی

_____

توکن‌سازی مبتنی بر دارایی به شما امکان می‌دهد دارایی‌های فیزیکی را به توکن‌های دیجیتال تبدیل کرده و آن‌ها را از طریق صرافی‌ها مبادله کنید. بلاک چین می تواند به شما در مدیریت موثر انتقال مالکیت و حذف وابستگی به یک نهاد مالی متمرکز کمک کند.

____

تالی این موج جدید توکنومیک را رهبری کرده است و با شرکت های بزرگ فین تک کار کرده است و به آنها کمک می کند تا دارایی های خود را بدون زحمت توکن کنند. علاوه بر این، تیم متخصص ما در ساخت محصولات بلاک چین و هر چیزی که زندگی کاربران را ساده می کند، مهارت دارد.

____

با این حال، توکن کردن دارایی ها در یک محیط سنتی کار می کند. این به این دلیل است که آنها به زیرساخت های درجه یک سازمانی نیاز دارند و سازندگان نیز باید با عدم قطعیت های نظارتی مقابله کنند. علاوه بر این، فقدان استانداردها و آیین نامه های رفتاری روند را پیچیده تر می کند.

_____

اما، با بلاک چین، می توانید یک محیط اقتصادی ایجاد کنید که در آن همه ذینفعان بر دارایی های خود اختیار کامل داشته باشند. بنابراین، حتی از دارایی های کم استفاده و غیر نقدی نیز به خوبی استفاده می‌شود.

_____

علاوه بر این، توکن‌سازی می‌تواند به مؤسسات کمک کند تا KYC و تأیید سرمایه‌گذار را به‌همراه نقدی‌سازی بی‌وقفه دارایی‌ها خودکار کنند. این فرآیندها مقیاس پذیر هستند و به حذف خطرات نیز کمک می کنند.

_____

تالی به شما کمک می کند با مشاوره استراتژیک و شیوه های توسعه درجه یک با همه این مسائل مبارزه کنید. در نتیجه، به چندین کسب‌وکار قدرت داده‌ایم تا وارد بازارهای جدیدتر شوند، پتانسیل‌هایشان را کشف کنند و با مشتریان بالقوه همکاری کنند.

______

با تمرکز بیشتر بر حذف جرایم سایبری، فرآیندهای ما همتراز با سرعت سریع اقتصاد توکن شده است.ما مجموعه گسترده‌ای از توکن‌های دارای پشتوانه دارایی را در انواع غیرقابل تعویض، ملموس و غیرقابل تعویض ایجاد کرده‌ایم. با ایجاد تجربیات بدون اصطکاک بر روی بلاک چین، تجربیات بصری برای سرمایه گذاران ایجاد می کنیم که مادام العمر هستند.

تیــــم تــــالی

ما مجموعه گسترده‌ای از توکن‌های دارای پشتوانه دارایی را در انواع غیرقابل تعویض، ملموس و غیرقابل تعویض ایجاد کرده‌ایم. با ایجاد تجربیات بدون اصطکاک بر روی    بلاک چین، تجربیات بصری برای سرمایه گذاران ایجاد می کنیم که مادام العمر هستند.

چرا باید تالی را برای توکنایز کردن دارایی‌های خود انتخاب کنید؟

راه حل های فناوری محور

ما در توسعه بلاک چین بسیار پیشرفت عمل می کنیم و از جدیدترین ابزارها برای ساخت بهترین دارایی های توکن شده استفاده می کنیم.

خدمات ماموریت محور

ما به شما کمک می کنیم تا ماموریت و اهداف خود را به کارآمدترین شکل ممکن انجام دهید.

کاهش هزینه توسعه

ما از اتوماسیون درست استفاده می کنیم و فرآیندهای دستی را برای کاهش هزینه های توسعه کاهش می دهیم.

ابتکارات بازاریابی تسریع شده

با یک نقشه راه دقیق و رویکرد منعطف به کار، ما محصولات درجه یک را ارائه می کنیم و آنها را برای ایجاد اعتمادی قوی در بین مخاطبان بازاریابی می کنیم.

پشتیبانی مدام

تیم پشتیبانی مشتری ما شبانه روز کار می کند تا اطمینان حاصل کند که حتی یک نقص جزئی شما را آزار نمی دهد.

توسعه سریع و چابک

نقشه راه ما جامع و منعطف است و به ما کمک می کند تا استقرار و توسعه را تسریع کنیم.

ما دارایی‌های توکن‌سازی شده‌ای را ایجاد می‌کنیم که به شما کمک می‌کند ROI بهتری داشته باشید:

با تالی سبد سرمایه گذاری خود را متنوع کنید.

را های ارتباطی ما:

متخصصان فناوری بلاک چین تالی مشتاقانه با ارائه پشتیبانی های فنی همراه شما خواهند بود.