تالی: شریک بلاک‌چینی شما

تالی یک شرکت پیشگام در زمینه بلاک‌چین و راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک‌چین در سطح سازمانی را به عنوان سنگ‌بنای تحولات دیجیتال ارائه می‌دهد. شما می‌توانید پتانسیل‌های توسعه بلاک چین را برای متحول کردن فرآیند‌های کسب‌وکار خود با تکنیک‌های نو‌آورانه ما کاوش کنید. 

شرکت تجارت هوشمد تالی بنیانگذار یا فاندر بلاک چین مانی می‌باشد. مانی بلاک چین ملی است شبکه «مانی» یک بلاک چین ترکیبی است که برای توسعه قراردادهای هوشمند و مقرون به صرفه طراحی شده است از ویژگی‌های این بستر بلاکچینی می‌توان به مقیاس پذیری بالا، زمان بسته شدن بلوک کم، قابلیت پردازش تعداد بالای تراکنش در ثانیه هزینه تراکنش مقرون به صرفه، خاصیت نهایی‌سازی فوری، برخورداری از فرایند اجماعی سریع و کارآمد و امکان ثبت تراکنش‌های محرمانه اشاره کرد.

مانی ترکیبی از بلاک‌چین عمومی و خصوصی است. ترگیبی بودن مانی این امکان را به سازمان‌های دولتی که تمایل یا امکان حضور بر .بلاک‌چین عمومی را ندارند، بتوانند به راحتی از ظرفیت‌های بلاک‌چین و فناوری‌های نوین بر بستر بلاک‌چین استفاده نمایند.

                                                                            پروژه های تالی

مدرسه بلاک‌چین تالی

مرکز آموزش و مشاوره تخصصی بلاک‌چین و فین تک

توسعه بلاک چین
5/5

تدریس نیمه خصوصی

قیمت 15950000 ریال

سالیدیتی و توسعه قراردادهای هوشمند
5/5

تدریس نیمه خصوصی

قیمت: 12790000 ریال

دوره حرفه ای NFT
5/5

تدریس نیمه خصوصی

قیمت: 10890000 ریال

اصول توکنایزیشن
5/5

تدریس نیمه خصوصی

قیمت: 40000000 ریال

بلاک چین برای کسب و کار مدل های کسب و کار بلاک چینی
5/5

تدریس نیمه خصوصی

قیمت: 50000000 ریال

دوره جامع توسعه اپلیکیشن های توزیع شده(Dapp)
5/5

تدریس نیمه خصوصی

قیمت: 60000000 ریال

اصول DAO
5/5

تدریس نیمه خصوصی

قیمت: 68000000 ریال

دوره جامع سرمایه گذاری و
ارز دیجیتال
5/5

تدریس نیمه خصوصی

قیمت: 15490000 ریال

placeholder.png
دوره حرفه ای متاورس و توسعه آن
5/5

تدریس نیمه خصوصی

قیمت: 68000000 ریال

پایتون و بلاک چین
5/5

تدریس نیمه خصوصی

قیمت: 70000000 ریال

تجارت هوشمند تالی: نسل جدید هوشمندی

چشم‌انداز تالی

برترین مجموعه ارائه دهنده خدمات توسعه بلاک‌چین و فناوری‌های نوین مالی در کشور

ماموریت تالی

کمک به سازمان‌ها و شرکت‌ها در خلق و ارائه ارزش با ارائه راه‌حل‌های هوشمندانه و استثنایی در حوزه فناوری‌های نوین مالی

ارزش‌های تالی

هوشمندی، خلاقیت و نوآوری
تعهد به کیفیت، صداقت و اخلاق حرفه‌ای
مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی
حضور همیشگی در لبه فناوری

تالی، یکی از برترین شرکت‌های توسعه بلاک چین، تجربه زیادی در ارائه راه‌حل‌های بلاک چینی دارد با فناوری بلاک چین، که نوید تبدیل شدن به فناوری این دهه را می‌دهد، شرکت شما می‌تواند معاملات تجاری منظمی را انجام دهد .و استفاده از هر واسطه‌ای را تقریباً به صفر برساند .ما با خدمات درجه یک خود، به کسب و کارهای جدید و تاسیس شده در ایجاد یک پلت فرم دیجیتال موثر، شفاف و خودکار کمک می کنیم علاوه بر این، ما خدمات مختلف توسعه بلاک چین مانند توسعه بازارهای توکن‌های غیرمثلی، برنامه‌های وب 3.0، اپ‌های غیرمتمرکز .قراردادهای هوشمند، کیف پول‌های غیرمتمرکز، صرافی‌های ارزهای دیجیتال و … را ارایه می‌نماییم.
ماموریت تالی برای اینکه مشتریانش به اهداف شرکت خود برسند و شرکت خود را رشد دهند، ارائه راه حل های استثنایی با استفاده از فناوری بلاک چین است.

سرویس‌های اصلی ما

ما چه کار‌هایی انجام می‌دهیم؟
ما راه‌حل‌های نوآورانه کل‌نگر و مبتنی بر خلق و ارائه ارزش را برای ارتقا و تحول کسب‌وکار شما ارائه می‌کنیم

خدمات بلاک‌چین سازمانی:

بر موج تحولات کسب‌وکارهای دیجیتالی سوار باشید تا از بهره‌وری و عملکرد سازمان خود را متحول کنید و نرخ بازگشت سرمایه (ROI) خود را افزایش دهید.

راهکار‌های مالی غیر متمرکز:

با کمک راه حل‌های حرفه ای در حوزه خدمات مالی غیرمتمرکز به شما کمک می‌کنیم که نسل جدید خدمات مالی خود را به بهترین شکل ارایه نمایید.

به عنوان یک شرکت توسعه مالی غیرمتمرکز، هدف ما فقط راهنمایی شما در کل فرآیند مالی نیست، بلکه کمک به شماست تا بخشی از انقلاب مالی صنعتی باشید و این تنها با راه‌حل های مالی حرفه ای انجام شدنی است. در تالی، ما شفافیت را در کاری که انجام می‌دهیم تضمین می‌کنیم و شما را در حوزه فناوری‌های نوین مالی غیرمتمرکز توانمند می‌کنیم و این همان چیزی است که ما می‌خواهیم!

توسعه قرارداد‌های هوشمند:

راه را برای راه حل‌های پیشرفته بلاک چین سازمانی توسط توسعه دهندگان قرارداد هوشمند خبره هموار کنید. ما خدمات توسعه قرارداد هوشمند را برای بلاک چین های خصوصی، عمومی و ترکیبی ارائه می دهیم. تیم کارشناسان قرارداد هوشمند ما به شرکت‌ها کمک می کند تا با استفاده از قراردادهای هوشمند، عملیات را خودکار کنند، گردش کار را ساده کنند و هزینه ها را کاهش دهند.

توسعه پلت‌فرم توکن‌سازی (توکنایزیشن):

از خدمات توسعه پلت فرم توکن‌سازی قابل اعتماد و استاندارد شده ما استفاده کنید تا به‌عنوان یک شرکت جهانی عجیب و غریب پیشرفت کنید. ما راه‌حل‌های توکن‌سازی غنی از ویژگی‌ها را برای دیجیتالی کردن و نقدکردن دارایی‌های بلاک چین ارائه می‌کنیم. با خدمات و راه‌حل‌های توکن‌شده در سطح سازمانی، می‌توانیم به رشد شرکت شما کمک کنیم.

پروتکل‌هایی که با آن‌ها کار می‌کنیم:

ما با همه پلتفرم‌های محبوب بلاک‌چین قرداد‌های هوشمند برای توسعه راه‌حل‌های بلاک‌چین سفارشی کار می‌کنیم. بعضی‌ از آن‌ها عبارتنداز:

چرا باید تالی را به عنوان همکار حوزه توسعه بلاک‌چینی خود انتخاب کنید؟

پشتیبانی ۲۴*۷

کار ما پس از تحویل محصول به پایان نمی رسد. با خدمات عالی پس از تحویل، می توانید تنها بر رشد کسب و کار خود تمرکز کنید و به سودهای بزرگتری برسید.

با تالی بهترین توصیه‌ها را دارید

مشاوران و کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد تا محصولات خود را بهبود ببخشید و بهترین مشاوره را برای بهبود حاشیه سود ارائه دهید.

نتایجی که ماندگار هستند

ما راه‌حل‌هایی می‌سازیم که برای مادام العمر دوام می‌آورند و تضمین می‌کنند که حداکثر ارزش را از سرمایه‌گذاری دریافت می‌کنید.

تیم حرفه‌ای و خبره تالی

توسعه دهندگان، کارشناسان موضوع و بازاریابان ما با استفاده از بهترین رویکردها و کمک به شما در ایجاد یک جامعه قوی به شما کمک می کنند تا بهترین محصولات را داشته باشید.

مقرون به صرفه بودن

ما بر اساس نیاز مشتریان راه حل های هزینه و قیمت گذاری را ارائه می دهیم. علاوه بر این، ما به مشتری اجازه می دهیم توسعه دهنده را به صورت ساعتی، هفتگی یا ماهانه انتخاب کند.

توسعه سریع و چابک

نقشه راه ما جامع و منعطف است و به ما کمک می کند تا استقرار و توسعه را تسریع کنیم.